P114931
HAVA FİLTRESİ, İÇ
2 269.93 ₺ + KDV
2 723.92 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 44.18 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 269.93 ₺ + KDV |
| | 2 723.92 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 815.94 ₺ + KDV |
| | 2 179.13 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.816 kg |
| Hacim | 0.02813 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Family | STG |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Overall Length | 432.9mm |
| Rated Flow LR | 36m3/min |
| Rated Flow HR | 23m3/min |
| Efficiency | 99.6 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | DONALDSON STG16 |
| Length | 423.2mm |
| Outer Diameter | 219.96mm |
| Inner Diameter | 179.2mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket ID | 190.5mm |