P164178
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
5 143.56 ₺ + KDV
6 172.27 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 100.11 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 143.56 ₺ + KDV |
| | 6 172.27 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 114.85 ₺ + KDV |
| | 4 937.82 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.76203 kg |
| Hacim | 0.00372 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 426.97mm |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUT16H |
| Outer Diameter | 78.74mm |
| Inner Diameter | 43.79mm |
| Collapse Burst | 13.8bar |
| Series | HPK04 |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |
| Seal Material | Nitrile |