| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 16.36 EUR |
| Ürün Fiyatı | 866.63 ₺ + KDV |
| 1 039.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 693.31 ₺ + KDV |
| 831.97 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.71214 kg |
| Hacim | 0.00193 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 1R0712 |
| Length | 232.8mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 9micron |
| Collapse Burst | 6.9bar |