P502008
YAĞ FİLTRESİ
1 042.48 ₺ + KDV
1 250.98 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 20.29 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 042.48 ₺ + KDV |
| | 1 250.98 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 833.99 ₺ + KDV |
| | 1 000.79 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.58 kg |
| Hacim | 0.0015 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Combination |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Price Type | F |
| Primary Application | MITSUBISHI ME013307 |
| Length | 143mm |
| Outer Diameter | 96mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 63mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency 50% | 20micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.7bar |
| Bypass Valve Setting HR | 2.1bar |