| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 101.63 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 381.84 ₺ + KDV |
| 6 458.21 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 305.47 ₺ + KDV |
| 5 166.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.731 kg |
| Hacim | 0.01313 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 173mm |
| Outer Diameter | 134mm |
| Inner Diameter | 75mm |
| Flange Diameter | 220mm |