P165877
HİDROLİK FİLTRE, ATOM TİPİ
2 441.53 ₺ + KDV
2 929.84 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 47.52 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 441.53 ₺ + KDV |
| | 2 929.84 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 953.23 ₺ + KDV |
| | 2 343.88 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.20655 kg |
| Hacim | 0.00352 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Length | 169.16mm |
| Outer Diameter | 129mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 128mm |
| Gasket ID | 120.9mm |
| Series | W023, HBK05, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |