P500203
HAVA FİLTRESİ, PANEL
1 449.92 ₺ + KDV
1 739.90 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 28.22 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 449.92 ₺ + KDV |
| 1 739.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 159.93 ₺ + KDV |
| 1 391.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.21546 kg |
| Hacim | 0.00167 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Efficiency | 99 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 77Z9700020 |
| Length | 303mm |
| Width | 199mm |
| Height | 19mm |















