| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 24.41 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 254.16 ₺ + KDV |
| 1 504.99 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 003.33 ₺ + KDV |
| 1 204.00 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.15 kg |
| Hacim | 0.00036 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Length | 87mm |
| Outer Diameter | 45mm |
| Inner Diameter | 25.4mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 20bar |
| Efficiency Beta 2 | 7micron |