| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 12.16 EUR |
| Ürün Fiyatı | 643.94 ₺ + KDV |
| 772.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 515.15 ₺ + KDV |
| 618.18 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.079 kg |
| Hacim | 0.00083 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Primary Application | VOLVO 20779040 |
| Length | 150mm |
| Outer Diameter | 63.5mm |
| Inner Diameter | 31mm |