| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 12.13 EUR |
| Ürün Fiyatı | 623.23 ₺ + KDV |
| 747.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 498.58 ₺ + KDV |
| 598.30 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.19958 kg |
| Hacim | 0.00259 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 142mm |
| Outer Diameter | 88.4mm |
| Inner Diameter | 29mm |
| Collapse Burst | 2.4bar |
| Efficiency Beta 2 | 17micron |