P502518
HAVALANDIRMA, HİDROLİK
373.01 ₺ + KDV
447.61 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 7.26 EUR |
| Ürün Fiyatı | 373.01 ₺ + KDV |
| 447.61 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 298.41 ₺ + KDV |
| 358.09 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.01 kg |
| Hacim | 6.0E-5 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 20Y6021470 |
| Length | 23mm |
| Outer Diameter | 47mm |
| Inner Diameter | 33mm |















