P551048
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
2 791.43 ₺ + KDV
3 349.72 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 54.33 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 791.43 ₺ + KDV |
| | 3 349.72 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 233.14 ₺ + KDV |
| | 2 679.77 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.29954 kg |
| Hacim | 0.00377 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Brand | Twist&Drain |
| Media Type | Synthetic |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CUMMINS 3104081 |
| Length | 272.8mm |
| Outer Diameter | 114.8mm |
| Efficiency 99% | 10micron |
| Notes | Not for Marine Applications |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00Percent |