| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.98 EUR |
| Ürün Fiyatı | 846.50 ₺ + KDV |
| 1 015.80 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 677.20 ₺ + KDV |
| 812.64 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.25 kg |
| Hacim | 0.00064 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 82mm |
| Outer Diameter | 70mm |
| Inner Diameter | 29mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5bar |
| Series | FIK |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |