| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 17.66 EUR |
| Ürün Fiyatı | 907.35 ₺ + KDV |
| 1 088.82 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 725.88 ₺ + KDV |
| 871.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.33 kg |
| Hacim | 0.00355 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 204.5mm |
| Outer Diameter | 120.5mm |
| Inner Diameter | 45.5mm |
| Gasket OD | 136.4mm |
| Gasket ID | 128mm |
| Efficiency 50% | 17micron |