P550909
YAĞ FİLTRESİ
1 000.12 ₺ + KDV
1 200.14 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 18.88 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 000.12 ₺ + KDV |
| | 1 200.14 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 800.10 ₺ + KDV |
| | 960.12 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.54885 kg |
| Hacim | 0.00149 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 6736515142 |
| Length | 176mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 23micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |