P550834
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 18.78 EUR |
| Ürün Fiyatı | 994.50 ₺ + KDV |
| | 1 193.40 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 795.60 ₺ + KDV |
| | 954.72 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.45813 kg |
| Hacim | 0.0016 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Composite |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Primary Application | 1 G/BSPP |
| Length | 126.5mm |
| Outer Diameter | 93.2mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 10micron |
| Collapse Burst | 3.4bar |
| Emulsified H2O Efficiency | 95Percent |