| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 11.83 EUR |
| Ürün Fiyatı | 607.81 ₺ + KDV |
| 729.37 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 486.25 ₺ + KDV |
| 583.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.475 kg |
| Hacim | 0.0022 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Length | 208mm |
| Outer Diameter | 77mm |
| Inner Diameter | 26mm |