| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 64.47 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 312.41 ₺ + KDV |
| 3 974.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 649.93 ₺ + KDV |
| 3 179.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.90718 kg |
| Hacim | 0.00664 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Length | 374.1mm |
| Outer Diameter | 100.58mm |
| Inner Diameter | 40mm |
| Collapse Burst | 5.2bar |
| Efficiency Beta 2 | 9micron |
| Efficiency Beta 1000 | 26micron |