| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 137.68 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 293.27 ₺ + KDV |
| 8 751.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 834.61 ₺ + KDV |
| 7 001.53 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.76884 kg |
| Hacim | 0.00787 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 388.7mm |
| Width | 247.6mm |
| Height | 26.3mm |