| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 52.08 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 757.91 ₺ + KDV |
| 3 309.49 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 206.33 ₺ + KDV |
| 2 647.60 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.75 kg |
| Hacim | 0.01386 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 54mm |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 284mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | THERMO KING 119300, 129300 |
| Length | 281mm |
| Outer Diameter | 125mm |
| Flow Direction | Standard |