| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 20.38 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 079.58 ₺ + KDV |
| 1 295.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 863.67 ₺ + KDV |
| 1 036.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.285 kg |
| Hacim | 0.0018 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Efficiency Test Std | ISO 19438 |
| Price Type | F |
| Primary Application | MAN 51125030061 |
| Length | 173.5mm |
| Outer Diameter | 94.75mm |
| Inner Diameter | 46mm |
| Efficiency 99% | 10micron |