| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 40.30 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 134.80 ₺ + KDV |
| 2 561.76 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 707.84 ₺ + KDV |
| 2 049.41 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.07 kg |
| Hacim | 0.00081 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Primary Application | IVECO 2992447 |
| Length | 74mm |
| Outer Diameter | 83.5mm |
| Gasket ID | 17.6mm |