| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 27.74 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 468.98 ₺ + KDV |
| 1 762.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 175.18 ₺ + KDV |
| 1 410.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.29484 kg |
| Hacim | 0.00176 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 150mm |
| Outer Diameter | 71.6mm |
| Inner Diameter | 45mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |