| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 86.10 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 560.94 ₺ + KDV |
| 5 473.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 648.75 ₺ + KDV |
| 4 378.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.37648 kg |
| Hacim | 0.0016 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | AC DELCO TP3018 |
| Length | 162.3mm |
| Outer Diameter | 102mm |
| Efficiency 99% | 7micron |