| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 33.79 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 736.10 ₺ + KDV |
| 2 083.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 388.88 ₺ + KDV |
| 1 666.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.693 kg |
| Hacim | 0.0021 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Length | 196mm |
| Outer Diameter | 83mm |
| Inner Diameter | 40mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 7micron |