| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 58.95 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 121.71 ₺ + KDV |
| 3 746.05 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 497.37 ₺ + KDV |
| 2 996.84 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.58967 kg |
| Hacim | 0.00207 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Length | 143.76mm |
| Outer Diameter | 93.22mm |
| Gasket OD | 71.88mm |
| Gasket ID | 62.48mm |
| Efficiency Beta 2 | 1micron |