| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.96 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 004.03 ₺ + KDV |
| 1 204.84 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 803.22 ₺ + KDV |
| 963.86 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.105 kg |
| Hacim | 0.00036 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | H |
| Length | 64mm |
| Outer Diameter | 46.3mm |
| Height | 33.1mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 41mm |
| Bolt Hole Diameter | 5.5mm |
| Efficiency Beta 2 | 10micron |
| Flange Diameter | 51mm |
| Number of Bolt Holes | 3 |