| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.92 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 001.91 ₺ + KDV |
| 1 202.29 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 801.53 ₺ + KDV |
| 961.84 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.21 kg |
| Hacim | 0.00168 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Primary Application | VOLVO 85104633 |
| Length | 149mm |
| Outer Diameter | 63.5mm |
| Inner Diameter | 31mm |