| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 40.44 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 077.77 ₺ + KDV |
| 2 493.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 662.22 ₺ + KDV |
| 1 994.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.38 kg |
| Hacim | 0.00093 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Length | 248mm |
| Outer Diameter | 44.5mm |
| Inner Diameter | 22.1mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 21bar |
| Efficiency Beta 200 | 10micron |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |