| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 41.15 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 179.11 ₺ + KDV |
| 2 614.93 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 743.29 ₺ + KDV |
| 2 091.95 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.05 kg |
| Hacim | 0.0132 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 33.02mm |
| Body Diameter Maximum | 167.1mm |
| Body Length | 254mm |
| Family | ECC |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite |
| Restriction MR | 152mm H2O |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | 1 G/BSPP |