DBL7483
YAĞ FİLTRESİ DONALDSON BLUE
2 501.13 ₺ + KDV
3 001.36 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 48.68 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 501.13 ₺ + KDV |
| | 3 001.36 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 000.91 ₺ + KDV |
| | 2 401.09 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.15666 kg |
| Hacim | 0.00301 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Brand | Donaldson BLUE |
| Media Type | Synteq |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Price Type | F |
| Length | 262mm |
| Outer Diameter | 108mm |
| Gasket OD | 99mm |
| Gasket ID | 90mm |
| Efficiency 99% | 15micron |
| Collapse Burst | 10.3bar |