| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 360.02 EUR |
| Ürün Fiyatı | 19 071.20 ₺ + KDV |
| 22 885.44 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 15 256.96 ₺ + KDV |
| 18 308.35 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.85 kg |
| Hacim | 0.00461 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 310mm |
| Outer Diameter | 70mm |
| Inlet Size | 3/4 BSP/G |
| Outlet Size | 3/4 BSP/G |