| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 129.06 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 836.64 ₺ + KDV |
| 8 203.97 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 469.32 ₺ + KDV |
| 6 563.18 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.726 kg |
| Hacim | 0.00202 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 130mm |
| Outer Diameter | 71mm |
| Inlet Size | 1/2 BSP/G |
| Outlet Size | 1/2 BSP/G |