| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 80.59 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 269.06 ₺ + KDV |
| 5 122.87 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 415.25 ₺ + KDV |
| 4 098.30 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.462 kg |
| Hacim | 0.0014 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 25mm |
| Overall Length | 132mm |
| Outer Diameter | 60.19mm |
| Inlet Size | 1/2 BSP/G |