K030337
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
4 170.96 ₺ + KDV
5 005.15 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 81.18 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 170.96 ₺ + KDV |
| 5 005.15 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 336.76 ₺ + KDV |
| 4 004.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.461 kg |
| Hacim | 0.00105 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 25mm |
| Overall Length | 132mm |
| Outer Diameter | 60.19mm |
| Inlet Size | 1/2 BSP/G |















