| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 133.04 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 835.48 ₺ + KDV |
| 8 202.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 468.38 ₺ + KDV |
| 6 562.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.3 kg |
| Hacim | 0.00312 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 155.2mm |
| Outer Diameter | 88mm |
| Inlet Size | 3/4 BSP/G |
| Outlet Size | 3/4 BSP/G |