| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 175.82 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 033.47 ₺ + KDV |
| 10 840.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 226.78 ₺ + KDV |
| 8 672.14 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.73 kg |
| Hacim | 0.0128 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 314mm |
| Outer Diameter | 109.6mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |