| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 119.27 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 318.04 ₺ + KDV |
| 7 581.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 054.43 ₺ + KDV |
| 6 065.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.672 kg |
| Hacim | 0.01597 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Overall Length | 314mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |