| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 167.54 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 875.03 ₺ + KDV |
| 10 650.04 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 100.02 ₺ + KDV |
| 8 520.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.05 kg |
| Hacim | 0.0148 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Overall Length | 368mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |