| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 36.23 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 861.46 ₺ + KDV |
| 2 233.75 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 489.17 ₺ + KDV |
| 1 787.00 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.24948 kg |
| Hacim | 0.00155 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | H |
| Inner Diameter | 88.9mm |
| Material | Rubber |
| Radius | 89mm |
| Angle | 45Degrees |