| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 118.14 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 256.13 ₺ + KDV |
| 7 507.36 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 004.90 ₺ + KDV |
| 6 005.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.64671 kg |
| Hacim | 0.0251 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 419mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 406.4mm |
| Outer Diameter | 194mm |
| Inner Diameter | 108.7mm |