| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 84.13 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 455.12 ₺ + KDV |
| 5 346.14 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 564.10 ₺ + KDV |
| 4 276.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.918 kg |
| Hacim | 0.00332 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 327.7mm |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUN13H |
| Length | 324mm |
| Outer Diameter | 78.7mm |
| Inner Diameter | 43.78mm |
| Collapse Burst | 13.8bar |
| Series | FPK04, HPK04 |
| Efficiency Beta 1000 | 7micron |
| Seal Material | Nitrile |