P165875
HİDROLİK FİLTRE, ATOM TİPİ
3 009.79 ₺ + KDV
3 611.75 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 58.58 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 009.79 ₺ + KDV |
| | 3 611.75 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 407.83 ₺ + KDV |
| | 2 889.40 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.14759 kg |
| Hacim | 0.00373 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | PALL HC7500SUS4H |
| Length | 169.2mm |
| Outer Diameter | 129mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 128mm |
| Gasket ID | 120.9mm |
| Series | W023, HBK05, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Efficiency Beta 1000 | 11micron |