P169071
YAĞ FİLTRESİ
1 334.32 ₺ + KDV
1 601.18 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 25.97 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 334.32 ₺ + KDV |
| | 1 601.18 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 067.45 ₺ + KDV |
| | 1 280.94 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.61235 kg |
| Hacim | 0.00222 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Price Type | F |
| Length | 135.1mm |
| Outer Diameter | 93.2mm |
| Gasket OD | 72.4mm |
| Gasket ID | 62.7mm |
| Efficiency 99% | 22micron |
| Collapse Burst | 5.5bar |
| Efficiency Beta 75 | 30micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Anti-Drainback Valve | No |
| Bypass Valve Setting HR | 0.69bar |