| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 59.71 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 161.95 ₺ + KDV |
| 3 794.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 529.56 ₺ + KDV |
| 3 035.47 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.46 kg |
| Hacim | 0.0063 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Length | 203mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Inner Diameter | 52mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 2 | 90micron |