| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 58.59 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 010.30 ₺ + KDV |
| 3 612.36 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 408.24 ₺ + KDV |
| 2 889.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.058 kg |
| Hacim | 0.0063 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH* |
| Length | 203mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Inner Diameter | 52mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 60micron |
| Series | FIK |
| Mesh Rating | 60micron |