| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.31 EUR |
| Ürün Fiyatı | 940.75 ₺ + KDV |
| 1 128.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 752.60 ₺ + KDV |
| 903.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.272 kg |
| Hacim | 0.00039 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outer Diameter | 72mm |
| Inner Diameter | 64mm |
| Efficiency 98% | 40micron |