| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 174.09 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 944.59 ₺ + KDV |
| 10 733.51 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 155.67 ₺ + KDV |
| 8 586.80 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.19102 kg |
| Hacim | 0.0192 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Length | 624mm |
| Outer Diameter | 152mm |
| Inner Diameter | 90mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |