| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 27.25 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 443.03 ₺ + KDV |
| 1 731.64 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 154.42 ₺ + KDV |
| 1 385.30 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.79152 kg |
| Hacim | 0.00387 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 277.11mm |
| Outer Diameter | 89.92mm |
| Inner Diameter | 49mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency Beta 75 | 37micron |