| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
GEHL 1 adet model bulundu | SL 6610 | |
|
HANIX 1 adet model bulundu | N 45 | |
|
HITACHI 4 adet model bulundu | UH 31 UH 43 UH 53 UH62 | |
|
HSI 1 adet model bulundu | MINI CHARGEUR | |
|
HYSTER 1 adet model bulundu | H50XL | |
|
ISEKI 8 adet model bulundu | SX 65 SX 65 LANDMAX SX 75 SX 75 LANDMAX T 5000 T 6000 T 6500 T 7000 | |
|
ISUZU 1 adet model bulundu | HST 1000 | |
|
KOBELCO 4 adet model bulundu | K903A K904D K904E K905A | |
|
KOMATSU 8 adet model bulundu | FD 50 H-3 FD 60 H-3 FD 70 H FD 70 H-3 FD25 FD60H SD23P-2 SD25P | |
|
MOROOKA 2 adet model bulundu | MST 1000 MST 600 | |
|
TCM 8 adet model bulundu | FD 35 Z8 FD 36 Z8 FHD 20 Z FHD 25 Z FHD 25 Z2,5 FHD 30 Z FHD 30 Z8 FHD 36 Z8 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Price Type | F |
| Primary Application | ISUZU 13240085 |
| Length | 143mm |
| Outer Diameter | 85mm |
| Inner Diameter | 18.5mm |
| Gasket OD | 38mm |
| Gasket ID | 18.5mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency 50% | 16micron |